Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


 
AcasaAcasa  PortalPortal  ChatChat  CăutareCăutare  MembriMembri  Ultimele imaginiUltimele imagini  GrupuriGrupuri  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Bankai DeathBringer [privat]

In jos 
2 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2
AutorMesaj
Forkey

Forkey


Sex Sex : masculin
Vârstă Vârstă : 28
Mesaje Mesaje : 1342


Bankai DeathBringer [privat] - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Bankai DeathBringer [privat]   Bankai DeathBringer [privat] - Pagina 2 UtjS422Lun Aug 19 2013, 18:43

- Inca nu am reusit. Nu imi pot controla corpul. Trebuie sa lucrez la chestia asta ca altfel o sa am probleme. E timpul sa fac cunostinta cu toti peretii.
Incep iar sa ma misc cu viteza si intru in alt perete. Ma dezlipesc si o iau de la capat, viteza si salut peretele. Dupa mai mult timp de incercari reusesc sa ma opresc inainte sa lovesc peretii, dar din pacate nu e de ajuns. Inca nu imi controlez corpul in totalitate. Incep sa alerg iar ca nebunul prin arena si dupa un timp reusesc sa fac ceea ce mi-am propus. Dupa ce termin lovesc cu pumnul acel perete si fac o gaura mare.
- Ce naiba? Nu si asta. Nu imi pot controla nici puterea, dar voi putea.
Incep sa incerc sa lovesc peretii arenei cu pumnul, dar vreau sa ii lovesc incet. Fac foarte multe gauri destul de mari semn ca ceva nu e bine. Continui sa fac asta si dupa un timp ajung la rezultatul dorit. Apoi lovesc mai tare un perete si fac o gaura mare.
- Perfect, acum mai am de facut un singur lucru. Sa descopar ce poate face sabia asta.
Sus In jos
Evonne

Evonne


Sex Sex : feminin
Vârstă Vârstă : 25
Localizare Localizare : Transilvania.
Mesaje Mesaje : 1913


Bankai DeathBringer [privat] - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Bankai DeathBringer [privat]   Bankai DeathBringer [privat] - Pagina 2 UtjS422Lun Aug 19 2013, 18:57

Îl priveam pe tip cum încerca să termine ceea ce făcuse. Mă depărtez, apropriindu-mă de unul dintre pereţii arenei. Mă aşez jos, sprijinindu-mi spatele de el.
-"Rose, rose.. "
Sus In jos
Forkey

Forkey


Sex Sex : masculin
Vârstă Vârstă : 28
Mesaje Mesaje : 1342


Bankai DeathBringer [privat] - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Bankai DeathBringer [privat]   Bankai DeathBringer [privat] - Pagina 2 UtjS422Lun Aug 19 2013, 21:13

Imi relaxez putin corpul si dupa cateva secunde apare iar aura de foc. In momentul urmator realizez ca am iesit din bankai si incep sa strang iar energie demonica in sabie. Nu pot renunta intr-un moment ca asta. Intru iar in bankai si se produce din nou explozia. Dupa ce dispare praful, observ ca in spatele meu sunt o multime de lanturi ce ies din sabia mea. Observ ca acestea stau in aer, deci inseamna ca le pot controla. Imi intorc privirea spre Crucia si ma gandesc cum ar fi daca as putea sa duc un lant pana la ea. In momentul urmator, unul dintre lanturi se indreapta cu viteza spre aceasta. Apoi revine la mine si toate lanturile intra in sabie.
- Asta chiar imi va fi de ajutor.
Sus In jos
Continut sponsorizat





Bankai DeathBringer [privat] - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Bankai DeathBringer [privat]   Bankai DeathBringer [privat] - Pagina 2 UtjS422

Sus In jos
 
Bankai DeathBringer [privat]
Sus 
Pagina 2 din 2Mergi la pagina : Înapoi  1, 2
 Subiecte similare
-
» Antrenament Bankai
» DeathBringer
» Zeref Deathbringer
» Shikai avansat- DeathBringer
» Pic nic (Privat)

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: Lumea RPG :: Air Gear RPG :: Arhivă RPG :: Sala de antrenamente-
Mergi direct la: