Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


 
AcasaAcasa  PortalPortal  ChatChat  CăutareCăutare  MembriMembri  Ultimele imaginiUltimele imagini  GrupuriGrupuri  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Antrenament Blood-Maker

In jos 
AutorMesaj
Symphonie

Symphonie


Mesaje Mesaje : 136


Antrenament Blood-Maker Empty
MesajSubiect: Antrenament Blood-Maker   Antrenament Blood-Maker UtjS422Lun Aug 26 2013, 23:49

Karina ajunge în munţii unui imens versant. Aceasta analizează împrejurimile constituite din mii si mii de copaci înconjuraţi de câmpii, ticsite cu fauna si alte elemente specifice acestui peisaj pitoresc. Soarele se inalţă surâzător emanând placere calda si viata pentru noi toti, plantele. Voia să îşi antreneze o tehnică de sânge numită "Blood-Make". Cu această tehnică pot face mai multe lucruri de exemplu: o sabie , un scut , o suliţa , dar toate acestea sunt făcute de sânge care nu se distruge foarte uşor.
 Mă aşez pe un buştean de copac bătrând rău aproape că se rupe dar mă poate ţine . Mă aşez într-o poziţie de meditat şi încep mai întai să  îmi aliniez toate punctele de energie din corp pentru acest antrenament . Ciripitul păsărilor se armonia foarte bine cu meditaţia mea astfel încât îmi dadea ceva pace. Simt că totul este în regulă în corpul meu , adică toate punctele de energie sunt aliniate şi respir adânc apoi observ nişte bule de sânge în jurul meu. Ţin să menţionez că nu pot gusta din propia mea abilitate , cât aş vrea , nu pot.  Încerc să nu deschid ochii pentru  a nu îmi perde din concentrare dar bulele de sânge cad jos fiind sânge pe iarbă . Mai încerc o dată de data asta mă concentrez mai mult , vreau să îmi iasă mult această tehnică , e mai mult defensivă , deci o vreau neapărat ! Bulele apar din nou şi de data aceasta îmi apare o sabie în mână de sânge pentru că asta îmi doream . Mă ridic de pe buştean şi ma duc la un copac tăiându-l în două cu sabia. Exact ce voiam ! Mulţumită de antrenament , mă întorc acasă.
Sus In jos
 
Antrenament Blood-Maker
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Antrenament Blood Palm.
» Antrenament Blood Body/Clone
» Ay Blood
» Ay Blood
» Blood moon

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: Lumea RPG :: Air Gear RPG :: Arhivă RPG :: Muntele-
Mergi direct la: