Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


 
AcasaAcasa  PortalPortal  ChatChat  CăutareCăutare  MembriMembri  Ultimele imaginiUltimele imagini  GrupuriGrupuri  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Antrenament Blood Body/Clone

In jos 
AutorMesaj
Symphonie

Symphonie


Mesaje Mesaje : 136


Antrenament Blood Body/Clone Empty
MesajSubiect: Antrenament Blood Body/Clone   Antrenament Blood Body/Clone UtjS422Mar Aug 27 2013, 00:02

Ajunsesem la lac , voiam sa ma antrenez. .Este timpul sa invat o tehnica noua derivata din abilitatea mea de sânge..Water clone . Este o tehnica prin care utilizatorul isi creeaza o copie identica din sânge sau se face sânge evitând un atac sau scăpând din strânsori.
Este timpul sa exersez . Ma duc la lac şi încep să mă antrenez . Fac tot lacul de sânge astfel încat să numai fie apă.
Imi concentrez energia , recit niste cuvinte din alta limba si in stanga mea apare o clona . Dar nu este cum ma asteptam . Este un esec .Forma nu era , si cel mai important . Nu avea fata.
Mai am de lucrat . Ma pun serios pe treaba . Incerc de 10 ori si vad ca incep sa evoluez trasaturile sunt din ce in ce mai definite si seamana din ce in ce mai mult cu mine . Dupa o ora de incercari ... reusesc . Am creeat in sfarsit o clona . Dar nu era buna ... Arata ca mine .. Dar nu era agila deloc . M-am apropiat si i-am dat un pumn fix in fata .Nici macar nu a incercat sa se fereasca . S-a transformat in sânge . Tot incerc si incerc si vad ca incepe sa se imbunatateasca . Agilitatea si forta incep sa i se mareasca . Dupa inca o ora . Ma apropii de o clona ... Ii dau un pumn .. dar se fereste sarind la un metru distanta . Am inteles ca am terminat si cu asta . Dar tot nu este gata ... am facut o singura clona .Am nevoie de mai multe . Incep sa imi concentrez energia . Dar tot una a iesit . Ajunge pentru azi . Urmatoarea zi revin cu fortele la maxim . Timp de 2 ore incerc incontinuu si reusesc sa fac doar 3 clone . Ma gandeam sa las atatea dar nu .. prea putine . Poate o sa am nevoie . Deci mai incerc si mai incerc si reusesc . Am creeat 5 clone de sânge identice , puternice , agile , erau perfecte . Pentru a le testa am facut o mica lupta . Am facut 2 echipe . Am pus cate un numar pe fiecare clona pentru a le diferentia . Eu si clona 1 formam o echipa iar celelalte a 2a echipa . Am inceput sa ne luptam . Erau fantastice dar nu la fel de bune ca originalul . Dupa o jumatate de ora ne-am oprit . Am facut antrenamentul acesta cu succes !
Sus In jos
 
Antrenament Blood Body/Clone
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Antrenament Blood-Maker
» Antrenament Blood Palm.
» Lightning Body
» Ay Blood
» Ay Blood

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: Lumea RPG :: Air Gear RPG :: Arhivă RPG :: Lacul-
Mergi direct la: