Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


 
AcasaAcasa  PortalPortal  ChatChat  CăutareCăutare  MembriMembri  Ultimele imaginiUltimele imagini  GrupuriGrupuri  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Antrenament Blood Palm.

In jos 
AutorMesaj
Symphonie

Symphonie


Mesaje Mesaje : 136


Antrenament Blood Palm. Empty
MesajSubiect: Antrenament Blood Palm.   Antrenament Blood Palm. UtjS422Mar Aug 27 2013, 00:11

Plictisita de atata caldura , am hotarat sa invat o noua tehnica asa ca m-am dus pe terenul de antrenament . Era destul de simplu acum ,pentru ca deja invatasem baza acestei tehnici la Blood Palm , acum trebuie doar sa invat cum sa creez aceea gheara . Trebuie sa-mi concenterz toata energia intr-o mana , apoi s-o eliberez si sa creez o gheara de sange. . Usor doar cand te gandesti . Bun , m-am asezat intr-o pozitie defensiva , cu un picior in spate si unul in fata , apoi mi-am concentrat toata energia in mana drapta asa cum scria pe pergament . Dupa care am eliberat-o , insa nu mi s-a eliberat asa cum trebuia , asa ca am luat-o de la inceput . De fiecare data era cam acelasi esec , ma enerva , voiam sa reusesc mai repede si sa invat naiba o alta tehnica ca sunt praf , dar nuuuuuu , eu trebuie sa esuez de multe ori pana sa-mi iasa .. Am luat-o de la capat , mi-am luat pozitia , am dus mana dreapta in fata cu avant si cealalta am lasat-o in spate si am concetrat o parte din energia acolo si am eliberat-o rapid asa cum scria in pergament . Reusisem , acum trebuia s-o modelez intr-o forma de gheara. Se pare ca reusesc sa fac gheara de sange din ce in ce mai mare reusind sa o modelez ca pe o gheara adevarata. Imi place cum arata ! E si puternica ! E tocmai ceea ce imi trebuie impotriva inamicilor ! Dar stai dintr-o dată îmi aduc aminte că am uitat un pergament acolo aşa că mă duc să îl iau . IAr încep să mă sperii că mi se activează Blood Palm dintr-o dată . Încep să scutur mâna şi să ma uit la ea. Mă uit pe pergament şi văd că trebuie să învăt şi să o controlez , să folosesc tehnica când vreau eu. ÎMi ia şi antrenamentul ăsta o zi , mi-a epuizat toată energia , dar totul a meritat.
Sus In jos
 
Antrenament Blood Palm.
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Antrenament Beast Tearing Palm
» Antrenament Blood-Maker
» Antrenament Blood Body/Clone
» Ay Blood
» Ay Blood

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: Lumea RPG :: Air Gear RPG :: Arhivă RPG :: Cascada-
Mergi direct la: