Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


 
AcasaAcasa  PortalPortal  ChatChat  CăutareCăutare  MembriMembri  Ultimele imaginiUltimele imagini  GrupuriGrupuri  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Personaj preferat feminin/masculin

In jos 
+4
CrazyKid
Evonne
Akky
Rose
8 participanți
AutorMesaj
Rose

Rose


Sex Sex : feminin
Vârstă Vârstă : 26
Localizare Localizare : Brad,jud. Hunedoara
Mesaje Mesaje : 14


Personaj preferat feminin/masculin Empty
MesajSubiect: Personaj preferat feminin/masculin   Personaj preferat feminin/masculin UtjS422Vin Aug 16 2013, 00:45

Din moment ce am impresia ca titlul spune tot,nu cred ca mai trebuie sa descriu in ce consta subiectul.
Sus In jos
Akky

Akky


Sex Sex : masculin
Vârstă Vârstă : 26
Localizare Localizare : Călărași
Mesaje Mesaje : 868


Personaj preferat feminin/masculin Empty
MesajSubiect: Re: Personaj preferat feminin/masculin   Personaj preferat feminin/masculin UtjS422Vin Aug 16 2013, 01:13

Tobi - Este genul de personaj misterios și întunecat care îmi place cel mai mult. Plus că a fost amuzant la început în timp ce acum arată că are o putere incredibilă

Hinata - Nu sunt multe personaje feminine care îmi plac în Naruto, dar Hinata este amuzantă uneori, mi-a plăcut că a avut curaj să îl înfrunte pe Pain pentru a-l proteja pe Naruto.
Sus In jos
Evonne

Evonne


Sex Sex : feminin
Vârstă Vârstă : 25
Localizare Localizare : Transilvania.
Mesaje Mesaje : 1913


Personaj preferat feminin/masculin Empty
MesajSubiect: Re: Personaj preferat feminin/masculin   Personaj preferat feminin/masculin UtjS422Vin Aug 16 2013, 01:33

Pain- Cunoscut ca şi Nagato. Îmi place că este ambiţios. Încearcă din răsputeri să obţină ceea ce a vrut, încredinţându-i misiunea asta altei persoane. Atitudinea lui arogantă o depăşise pe cea a lui Sasuke, amândoi având scopuri total diferite.

Konan- Tipa ciudată. A luptat să protejeze ce era al său, respectiv pe Nagato şi pe Yahiko. Când amândoi au dispărut ea s-a egalat cu nimicul, opunându-se să mai continue să facă ceea ce făcea şi înainte. M-a depăşit atitudinea sa, fiind una misterioasă.
Sus In jos
CrazyKid

CrazyKid


Sex Sex : feminin
Vârstă Vârstă : 24
Localizare Localizare : Turnu Magurele , Teleorman
Mesaje Mesaje : 19


Personaj preferat feminin/masculin Empty
MesajSubiect: Re: Personaj preferat feminin/masculin   Personaj preferat feminin/masculin UtjS422Sam Aug 17 2013, 13:36

Killer Bee- E amuzant , puternic si in ciuda tuturor care il marginalizau a mers cu capul sus ... Nu stiu cum sa il descriu mai bine , e personajul meu preferat

Temari- E una dintre putinele personaje feminine care imi plac mult din Naruto, e puternica, frumoasa, mie imi place foarte mult . Pacat ca nu prea apare des.
Sus In jos
Madness

Madness


Sex Sex : feminin
Vârstă Vârstă : 27
Localizare Localizare : Osaka
Mesaje Mesaje : 402


Personaj preferat feminin/masculin Empty
MesajSubiect: Re: Personaj preferat feminin/masculin   Personaj preferat feminin/masculin UtjS422Mier Aug 21 2013, 05:27

Personajul meu feminin preferat este Hinata. Sincera sa fiu, mereu mi-a placut de ea. E dulce, amuzanta, nu se da batuta niciodata, curajoasa. Plus ca il iubeste pe Naruto atat de mult incat e in stare sa isi dea viata pentru el. E modelul meu in viata.
Cat despre persoanjul meu masculin preferat, ar fi Naruto. Si el este amuzant, nu se da batut niciodata, chiar daca a suferit mult a fost in stare sa treaca peste [ ceea ce eu nu pot]. De asemenea, isi da toata silinta sa isi duca la indeplinire visul [ ceea ce nu pot, de asemenea.]. Si pe el il admir mult.
Sus In jos
xAimee

xAimee


Sex Sex : feminin
Vârstă Vârstă : 25
Localizare Localizare : Butterfly-town
Mesaje Mesaje : 124


Personaj preferat feminin/masculin Empty
MesajSubiect: Re: Personaj preferat feminin/masculin   Personaj preferat feminin/masculin UtjS422Lun Sept 09 2013, 12:18

Nu am neapărat un persoanj preferat.Dar dacă ar fi să aleg, la categoria "feminin" aşi alege-o pe Sakura.Avem o persoanlitate foarte asemănătoare şi tot timpul mi-au plăcut ochii ei verzi (pentru că şi eu îi am verzi şi mari) . Puternică,drăguţă şi iubitoare.
Iar cel masculin a fost,este şi va fii...*Tam tam tam!* Sasuke.Îmi place personalitatea lui misterioasă şi întunecată, plus că are acea istorie tristă cu care trebuie să lupte.Nu ştiu de ce,dar de când l-am văzut prima dată,am ştiut că el va fi personajul meu favorit,după Sakura.Şi faptul că s-a întors în Konoha, l-a făcut să crească şi mai mult în ochii mei.
Sus In jos
Kuro-chan

Kuro-chan


Sex Sex : feminin
Vârstă Vârstă : 25
Localizare Localizare : Bistrita
Mesaje Mesaje : 34


Personaj preferat feminin/masculin Empty
MesajSubiect: Re: Personaj preferat feminin/masculin   Personaj preferat feminin/masculin UtjS422Mier Iul 30 2014, 19:14

Sasuke - Pentru ca este puternic, chiar daca a trebuit sa se foloseasca de ura fata de fratele sau mai mare pentru a nu innebuni, tragedia din copilaria sa l-a facut sa isi concentreze toata atentia asupra unui scop: sa devina mai pternic pentru a fi in stare swa se razbune. Si loialitatea sa fata de aceasta cale aleasa, m-a facut sa il admira de mica copila.

Sakura - De cand ma stiu, Sakura mi-a placut cel mai mult. Si nu doar pentru ca o consider potrivita pentru Sasuke, ci pentru caracterul ei. E puternica, si ii este loiala iubirii sale. Incearca sa ii protejeze pe cei dragi, chiar daca asta inseamna sa isi dea viata. Si dandu'si seama ca in comparatie cu colegii ei de echipa este slaba, ea nu renunta la visul de a fi protectoarea acestora, ci prin perseverenta devine mai  puternica, pana in momentul in care este capabila sa apere ce iubeste.

Multi ar spune ca aceste doua caractere imi plac cel mai mult pentru ca ii sustin, insa sincera sa fiu, daca Kishimoto va creea cu adevarat un singur cuplu pana la finalul seriei, as prefera NaruHina, deci acesta nu este un argument viabil.
Sus In jos
Tokiwa

Tokiwa


Sex Sex : feminin
Mesaje Mesaje : 5


Personaj preferat feminin/masculin Empty
MesajSubiect: Re: Personaj preferat feminin/masculin   Personaj preferat feminin/masculin UtjS422Mier Aug 20 2014, 23:49

Am multe personaje ;~;
1. Itachi. El e crushul meu încă de când l-am văzut. De fapt e unul din personajele mele favorite , şi credeţi-mă că am foarte multe per total. Oricum, pe Itachi îl admir pentru sacrificiul pe care l-a făcut pentru sat şi pentru grija care i-a purtat-o lui Sasuke deşi era considerat un trădător. În multe momente m-am identificat cu el, a fost loial faţă de sat şi i-a dat lui Sasuke un power-up deşi nu cred că plănuia partea cu Orochimaru..
2. Madara Uchiha. I freaking love this guy and dunno why. D: am o slăbiciune pentru clanul ăsta. Şi este puternic, chiar şi după moarte. Dar e tipul de "băiat rău" ca şi Pain care chiar voiau să schimbe lumea dar până la urmă, lumea i-au schimbat.
3. Hatake Kakashi. Îmi place firea delăsătoare dar şi că învaţă repede /dacă las la o parte sharingan-ul/ . Are o fire carismatică şi nu ai cum să nu îl placi.
4. Naruto Uzumaki. A avut o copilărie grea, dar a crescut bine şi mă atingea la kokoro grija pe care le-o purta prietenilor. Şi este şi personajul principal. + îmi place evoluţia pe care a avut-o de-a lungul timpului.
Tsk, am prea multe dar mă opresc aici personajele preferate masculine.
Personaje feminine ..ei bine cred că am 2 [?]
~Temari. E singura fată din tot animeul/manga care nu m-a enervat la culme. E un personaje bine construit şi chiar îi pasă de familie şi Gaara în special.
Sus In jos
Continut sponsorizat





Personaj preferat feminin/masculin Empty
MesajSubiect: Re: Personaj preferat feminin/masculin   Personaj preferat feminin/masculin UtjS422

Sus In jos
 
Personaj preferat feminin/masculin
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Personajul preferat.
» Filmul preferat.
» Personajul preferat
» Fructul diavolului preferat
» Personajul preferat din Fairy Tail

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: Discuţii despre anime si manga :: Discuţii despre anime :: Naruto-
Mergi direct la: