Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


 
AcasaAcasa  PortalPortal  ChatChat  CăutareCăutare  MembriMembri  Ultimele imaginiUltimele imagini  GrupuriGrupuri  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Filmul preferat.

In jos 
5 participanți
AutorMesaj
xAimee

xAimee


Sex Sex : feminin
Vârstă Vârstă : 25
Localizare Localizare : Butterfly-town
Mesaje Mesaje : 124


Filmul preferat. Empty
MesajSubiect: Filmul preferat.   Filmul preferat. UtjS422Sam Sept 07 2013, 10:05

Fiecare avem unul sau mai multe filme preferate.În acest topic vom putea să spunem care este acesta,să îi facem un rezumat şi să spunem de ce ne place.Încep eu:
Mie mi-au plăcut foarte mult orice film de la MARVEL.De ce?Pentru că fiecare are o poveste proprie,are actiune,aventură, romantism,şi cam orice gen.Dintre acestea cel mai mult m-au inpresionat : Iron Man, X-Men,Elektra ,The Avengers.
Apoi au fost seriile Batman, Resident Evil, Twilight (Don't judge me!) ,Men in black ,Fast and furious, Harry Potter, Piraţii din Caraibe.
Şi filmele Spring Breakers, Ted ,Warm Bodies, Snow White and the Huntsman, Dark Shadows, Hitch, Rush Hour, White Chicks, şi multe altele.
Sus In jos
CrazyKid

CrazyKid


Sex Sex : feminin
Vârstă Vârstă : 24
Localizare Localizare : Turnu Magurele , Teleorman
Mesaje Mesaje : 19


Filmul preferat. Empty
MesajSubiect: Re: Filmul preferat.   Filmul preferat. UtjS422Dum Noi 17 2013, 19:52

Filmul meu preferat e Sweeney Tood ... e super frumos..... e plin de mister ... imi plac personajele si in special povestea uimitoare .
Sus In jos
sakura chan

sakura chan


Sex Sex : feminin
Vârstă Vârstă : 26
Localizare Localizare : In my memories.
Mesaje Mesaje : 18


Filmul preferat. Empty
MesajSubiect: Re: Filmul preferat.   Filmul preferat. UtjS422Dum Noi 24 2013, 14:53

Filmele preferate au fost: Irom Man, Harry Potter, Twillight, X-Men, The Avengers, Thor, Pirati din Caraibe si cred ca acestea sunt toate.
Sus In jos
Lunatic Asylum

Lunatic Asylum


Sex Sex : feminin
Localizare Localizare : On Mars
Mesaje Mesaje : 6


Filmul preferat. Empty
MesajSubiect: Re: Filmul preferat.   Filmul preferat. UtjS422Mar Mai 13 2014, 23:42

hmmm, eu am mai multe filme preferate, genurile mele preferate fiind cele de drama/psihologic, istorice si thriller....asta nu inseamna ca nu-mi plac si alte genuri.
si ca sa spun despre unele dintre filmele mele preferate, am sa fac un mic top 5.
sunt prea multe filme bune ce-i drept si am vazut asa multe in ultima vreme, daaaaaar hmmm, sa zicem unele dintre ele pe care le-as mentiona oricand si le-as vedea on and on and on ar fi...

1. Mr. Nobody
2. Scent of a woman
3. Despicable Me (ambele parti)
4. Equilibrium
5. Pe aripile vantului



si ar mai fi si Requiem for a dream, Out of Furnace, 300(ambele parti), dar cum ziceam am dat doar un exemplu prin acest micut top 5 de unele dintre filmele mele preferate, nu care imi plac pur si simplu...
sunt filme care iti plac, dar nu le-ai mai vedea de o suta de ori si sunt filme care le-ai vedea chiar si la infinit, adica cele preferate, iar eu , cum sunt iubitoare de filme, nu am doar un top 5 de filme preferate, dar nici o carte intreaga:)))
Sus In jos
Kuro-chan

Kuro-chan


Sex Sex : feminin
Vârstă Vârstă : 25
Localizare Localizare : Bistrita
Mesaje Mesaje : 34


Filmul preferat. Empty
MesajSubiect: Re: Filmul preferat.   Filmul preferat. UtjS422Sam Aug 02 2014, 23:05

Majoritatea oamenilor care ma cunosc stiu ca eu nu prea vizionez filme ( exceptand animatiile, le-am vazut pe aproape toate si imi plac majoritatea ), si daca un film imi displace de la inceput, il opresc. Insa niste filme care mi-au placut mult au fost: The Host, care este ecranizarea cartii mele favorite, Divergent, Vampire Academy,Alice in Wonderland, Snow White and the Huntsman, Dark Shadows.
Sus In jos
Continut sponsorizat





Filmul preferat. Empty
MesajSubiect: Re: Filmul preferat.   Filmul preferat. UtjS422

Sus In jos
 
Filmul preferat.
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Personajul preferat.
» Personajul preferat
» Fructul diavolului preferat
» Personaj preferat feminin/masculin
» Personajul preferat din Fairy Tail

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: Alte subiecte :: Filme-
Mergi direct la: