Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


 
AcasaAcasa  PortalPortal  ChatChat  CăutareCăutare  MembriMembri  Ultimele imaginiUltimele imagini  GrupuriGrupuri  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Plimbare pe munte

In jos 
2 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Urmatorul
AutorMesaj
Forkey

Forkey


Sex Sex : masculin
Vârstă Vârstă : 28
Mesaje Mesaje : 1342


Plimbare pe munte - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Plimbare pe munte   Plimbare pe munte - Pagina 4 UtjS422Vin Aug 23 2013, 23:54

- Ar fi tare. Cred ca in cateva zile o sa rezolv cu asta. Nu ar trebui sa imi fie chiar atat de greu, spun zambind.
Sus In jos
SyL

SyL


Sex Sex : feminin
Vârstă Vârstă : 26
Localizare Localizare : Bruxelles
Mesaje Mesaje : 1034


Plimbare pe munte - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Plimbare pe munte   Plimbare pe munte - Pagina 4 UtjS422Vin Aug 23 2013, 23:59

- Şi cum te aştepţi să te faci c-o pereche de aripi? Adică nu pare ceva ce s-ar dobândi.
Sus In jos
Forkey

Forkey


Sex Sex : masculin
Vârstă Vârstă : 28
Mesaje Mesaje : 1342


Plimbare pe munte - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Plimbare pe munte   Plimbare pe munte - Pagina 4 UtjS422Sam Aug 24 2013, 01:08

- Pai o sa fac. Deja am o idee. E ceva legat de o planta, dar inca nu sunt prea sigur.
Sus In jos
SyL

SyL


Sex Sex : feminin
Vârstă Vârstă : 26
Localizare Localizare : Bruxelles
Mesaje Mesaje : 1034


Plimbare pe munte - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Plimbare pe munte   Plimbare pe munte - Pagina 4 UtjS422Sam Aug 24 2013, 01:48

- Stai-stai, ce? Plantă? Aripi? (repetă ea cele două cuvinte sub forma unei întrebări, părândui-se că nu se potrivesc)
Sus In jos
Forkey

Forkey


Sex Sex : masculin
Vârstă Vârstă : 28
Mesaje Mesaje : 1342


Plimbare pe munte - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Plimbare pe munte   Plimbare pe munte - Pagina 4 UtjS422Sam Aug 24 2013, 02:09

- Da am auzit ca exista o planta ce arata ca niste aripi si cica poti zbura cu ea. Sper ca e adevarat.
Sus In jos
SyL

SyL


Sex Sex : feminin
Vârstă Vârstă : 26
Localizare Localizare : Bruxelles
Mesaje Mesaje : 1034


Plimbare pe munte - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Plimbare pe munte   Plimbare pe munte - Pagina 4 UtjS422Sam Aug 24 2013, 02:13

- Oke, deci chiar îţi plac plantele. (spuse râzând) Deşi ar fi ciudat să te văd pe aici zburând cu "aripi de plantă".
Sus In jos
Forkey

Forkey


Sex Sex : masculin
Vârstă Vârstă : 28
Mesaje Mesaje : 1342


Plimbare pe munte - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Plimbare pe munte   Plimbare pe munte - Pagina 4 UtjS422Sam Aug 24 2013, 02:32

- Ar fi, ar fi. De aceea ar fi si mai tare sa pot zbura. Oricum mai e pana atunci. Tu ce ti-ai dori cel mai mult?
Sus In jos
SyL

SyL


Sex Sex : feminin
Vârstă Vârstă : 26
Localizare Localizare : Bruxelles
Mesaje Mesaje : 1034


Plimbare pe munte - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Plimbare pe munte   Plimbare pe munte - Pagina 4 UtjS422Sam Aug 24 2013, 02:50

- Ăm, deobicei contează fericirea de moment, dar ca să nu fiu chiar impocrită ar fi genial să poţi să auzi ce gândesc alţii.
Sus In jos
Forkey

Forkey


Sex Sex : masculin
Vârstă Vârstă : 28
Mesaje Mesaje : 1342


Plimbare pe munte - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Plimbare pe munte   Plimbare pe munte - Pagina 4 UtjS422Sam Aug 24 2013, 02:57

- Chiar ar fi foarte tare sa poti face asta. Din pacate e cam imposibil. Chiar as vrea sa stiu ce gandesc unii despre mine.
Sus In jos
SyL

SyL


Sex Sex : feminin
Vârstă Vârstă : 26
Localizare Localizare : Bruxelles
Mesaje Mesaje : 1034


Plimbare pe munte - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Plimbare pe munte   Plimbare pe munte - Pagina 4 UtjS422Sam Aug 24 2013, 03:00

- Eh, prea multe chestii sunt imposibile. (spuse oftând) Şi, ăm, da, ar fi super, ăsta e unul din motivele pentru care vreau şi eu.
Sus In jos
Forkey

Forkey


Sex Sex : masculin
Vârstă Vârstă : 28
Mesaje Mesaje : 1342


Plimbare pe munte - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Plimbare pe munte   Plimbare pe munte - Pagina 4 UtjS422Sam Aug 24 2013, 03:28

- Cu toate astea, cred ca ar fi unele persoane carora nu le-as citi gandurile.
Sus In jos
SyL

SyL


Sex Sex : feminin
Vârstă Vârstă : 26
Localizare Localizare : Bruxelles
Mesaje Mesaje : 1034


Plimbare pe munte - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Plimbare pe munte   Plimbare pe munte - Pagina 4 UtjS422Sam Aug 24 2013, 03:50

- Şi, şi, am norocul de a mă afla printre ele? (se opreşte, rămânând puţin în urmă)
Sus In jos
Forkey

Forkey


Sex Sex : masculin
Vârstă Vârstă : 28
Mesaje Mesaje : 1342


Plimbare pe munte - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Plimbare pe munte   Plimbare pe munte - Pagina 4 UtjS422Sam Aug 24 2013, 09:36

- Da, tu esti una dintre ele. Nu ar fi frumos sa intru in mintea ta, spun zambind.
Sus In jos
SyL

SyL


Sex Sex : feminin
Vârstă Vârstă : 26
Localizare Localizare : Bruxelles
Mesaje Mesaje : 1034


Plimbare pe munte - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Plimbare pe munte   Plimbare pe munte - Pagina 4 UtjS422Sam Aug 24 2013, 13:41

- Partea bună e că nu vei intra vreodată în mintea cuiva. Şi, ăm, mai avem mult de mers?
Sus In jos
Forkey

Forkey


Sex Sex : masculin
Vârstă Vârstă : 28
Mesaje Mesaje : 1342


Plimbare pe munte - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Plimbare pe munte   Plimbare pe munte - Pagina 4 UtjS422Sam Aug 24 2013, 13:56

- Nu, spun eu in timp ce incep sa alerg.
Ajung in varf unde e o priveliste incredibila. Ma asez pentru a putea continua sa privesc acea zona minunata.
Sus In jos
SyL

SyL


Sex Sex : feminin
Vârstă Vârstă : 26
Localizare Localizare : Bruxelles
Mesaje Mesaje : 1034


Plimbare pe munte - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Plimbare pe munte   Plimbare pe munte - Pagina 4 UtjS422Sam Aug 24 2013, 19:49

Ivie merge cu paşi lenţi şi tărăgănaţi până ajunge în aceeaşi zonă cu el şi priveşte împrejur.
Sus In jos
Forkey

Forkey


Sex Sex : masculin
Vârstă Vârstă : 28
Mesaje Mesaje : 1342


Plimbare pe munte - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Plimbare pe munte   Plimbare pe munte - Pagina 4 UtjS422Sam Aug 24 2013, 19:56

- Deci, cum ti se pare? Cred ce e cea mai inalta zona dupa munte. De aici cred ca o sa incerc sa imi iau zborul, spun razand.
Sus In jos
SyL

SyL


Sex Sex : feminin
Vârstă Vârstă : 26
Localizare Localizare : Bruxelles
Mesaje Mesaje : 1034


Plimbare pe munte - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Plimbare pe munte   Plimbare pe munte - Pagina 4 UtjS422Sam Aug 24 2013, 20:49

- E chiar tare priveliştea de aici. Şi nu mă miră că vrei să încerci direct de aici, dar mai bine n-o face, poate n-o să reuşeşti să zbori.
Sus In jos
Forkey

Forkey


Sex Sex : masculin
Vârstă Vârstă : 28
Mesaje Mesaje : 1342


Plimbare pe munte - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Plimbare pe munte   Plimbare pe munte - Pagina 4 UtjS422Sam Aug 24 2013, 20:53

- Daca nu reusesc sa zbor cred ca m-am ars, dar asta e, spun zambind. In fine, sigur reusesc.
Sus In jos
SyL

SyL


Sex Sex : feminin
Vârstă Vârstă : 26
Localizare Localizare : Bruxelles
Mesaje Mesaje : 1034


Plimbare pe munte - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Plimbare pe munte   Plimbare pe munte - Pagina 4 UtjS422Sam Aug 24 2013, 20:56

- Eşti destul de sigur pe tine, ştii? (se aşează lângă el)
Sus In jos
Continut sponsorizat





Plimbare pe munte - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Plimbare pe munte   Plimbare pe munte - Pagina 4 UtjS422

Sus In jos
 
Plimbare pe munte
Sus 
Pagina 4 din 8Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Urmatorul
 Subiecte similare
-
» Plimbare pe munte...
» Plimbare pe munte
» Antrenament la munte
» Plimbare
» Plimbare..

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: Lumea RPG :: Air Gear RPG :: Arhivă RPG :: Muntele-
Mergi direct la: