Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


 
AcasaAcasa  PortalPortal  ChatChat  CăutareCăutare  MembriMembri  Ultimele imaginiUltimele imagini  GrupuriGrupuri  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Să bem o tequila (Privat)

In jos 
2 participanți
Mergi la pagina : 1, 2, 3  Urmatorul
AutorMesaj
Misterio

Misterio


Sex Sex : masculin
Mesaje Mesaje : 661


Să bem o tequila (Privat) Empty
MesajSubiect: Să bem o tequila (Privat)   Să bem o tequila (Privat) UtjS422Sam Sept 21 2013, 14:25

Ajung în bar cu masca mea pe față și cu mâinile în buzunar în modul meu nepăsător.Mă duc la barman și îi cer o tequila.Apoi mă așez la o masă privind lumea atrasă de femeile ce dansează la bară.Perverși.
Sus In jos
Spawan

Spawan


Mesaje Mesaje : 448


Să bem o tequila (Privat) Empty
MesajSubiect: Re: Să bem o tequila (Privat)   Să bem o tequila (Privat) UtjS422Sam Sept 21 2013, 14:28

Spawan intra si el plictisit in bar cu speranta de a se amuza.
Fantoma: Si eu dansam asa cand eram in viata
-Da sigur, vedem asta cand ajungem acasa.
-Barman, o sticla de tequila plina, o bere si o tigara.
Sus In jos
Misterio

Misterio


Sex Sex : masculin
Mesaje Mesaje : 661


Să bem o tequila (Privat) Empty
MesajSubiect: Re: Să bem o tequila (Privat)   Să bem o tequila (Privat) UtjS422Sam Sept 21 2013, 14:30

Îl văd pe tipul care l-am văzut la hieroglife și apoi îmi îndrept privirea spre paharul meu gol de tequila.Mă îndrept spre barman și îi cer încă 3 tequila,pentru mine desigur.
Sus In jos
Spawan

Spawan


Mesaje Mesaje : 448


Să bem o tequila (Privat) Empty
MesajSubiect: Re: Să bem o tequila (Privat)   Să bem o tequila (Privat) UtjS422Sam Sept 21 2013, 14:34

Il observ langa mine la tejghea.
-Barman da-i o sticla plina. Platesc eu.
Sus In jos
Misterio

Misterio


Sex Sex : masculin
Mesaje Mesaje : 661


Să bem o tequila (Privat) Empty
MesajSubiect: Re: Să bem o tequila (Privat)   Să bem o tequila (Privat) UtjS422Sam Sept 21 2013, 14:37

Observ că tipul plătește pentru mine.Pentru mine nu conta.Nu mai risipeam mulți bani aiurea.Iau sticla întreagă de tequila și îi mulțumesc tipului.Apoi mă întorc la masa unde m-am așezat prima dată și încep să torn din sticlă în pahar,doar eram un om civilizat.Ah,gustul dulce al liniștii.
Sus In jos
Spawan

Spawan


Mesaje Mesaje : 448


Să bem o tequila (Privat) Empty
MesajSubiect: Re: Să bem o tequila (Privat)   Să bem o tequila (Privat) UtjS422Sam Sept 21 2013, 14:50

Merge la el si ii pune pe umar mana.
-Semeni mult cu Julia la comportament.
Sus In jos
Misterio

Misterio


Sex Sex : masculin
Mesaje Mesaje : 661


Să bem o tequila (Privat) Empty
MesajSubiect: Re: Să bem o tequila (Privat)   Să bem o tequila (Privat) UtjS422Sam Sept 21 2013, 14:53

Aud spusele băiatului și vin cu o replică ciudată.Nu mă pune în aceași oală cu ea.Eu sunt unic.Îi spun eu cu un ton rece,nu de dispreț,dar rece.Ia un loc dacă dorești.Eram destul de stresat.Nu eram obișnuit să scot atâtea litere și silabe din gură.
Sus In jos
Spawan

Spawan


Mesaje Mesaje : 448


Să bem o tequila (Privat) Empty
MesajSubiect: Re: Să bem o tequila (Privat)   Să bem o tequila (Privat) UtjS422Sam Sept 21 2013, 14:56

Ia loc langa el.
-Toti oamenii sunt unici in felul lor. Dar nu toti sunt speciali.
Sus In jos
Misterio

Misterio


Sex Sex : masculin
Mesaje Mesaje : 661


Să bem o tequila (Privat) Empty
MesajSubiect: Re: Să bem o tequila (Privat)   Să bem o tequila (Privat) UtjS422Sam Sept 21 2013, 14:59

La auzul acestor cuvinte,revin la unele gânduri din trecut.Mereu mă întrebam de ce părinții mei nu puteau accepta că sunt un DeathBringer și dacă pentru asta m-au părăsit.După un minut revin pe pământ și îi răspund nostalgic băiatului.Da...
Sus In jos
Spawan

Spawan


Mesaje Mesaje : 448


Să bem o tequila (Privat) Empty
MesajSubiect: Re: Să bem o tequila (Privat)   Să bem o tequila (Privat) UtjS422Sam Sept 21 2013, 15:03

-Noroc.
Ridica putin sticla si dupa trage o dusca buna.
-Ce te aduce pe aici?
Sus In jos
Misterio

Misterio


Sex Sex : masculin
Mesaje Mesaje : 661


Să bem o tequila (Privat) Empty
MesajSubiect: Re: Să bem o tequila (Privat)   Să bem o tequila (Privat) UtjS422Sam Sept 21 2013, 15:05

Băiatul ăsta era ca un dedectiv,nu înceta să mă interogheze.Fiind bine crescut,cu omorârea persoanelor enervante și afișierea capetelor la geam,i-am răspuns.Să-mi limpezesc gândurile.
Sus In jos
Spawan

Spawan


Mesaje Mesaje : 448


Să bem o tequila (Privat) Empty
MesajSubiect: Re: Să bem o tequila (Privat)   Să bem o tequila (Privat) UtjS422Sam Sept 21 2013, 15:11

Spawan nu zice nimic si incepe sa bea iar din sticla.
Sus In jos
Misterio

Misterio


Sex Sex : masculin
Mesaje Mesaje : 661


Să bem o tequila (Privat) Empty
MesajSubiect: Re: Să bem o tequila (Privat)   Să bem o tequila (Privat) UtjS422Sam Sept 21 2013, 15:14

Observ că băiatul se liniștește,semn că așteaptă să pun eu întrebări acum.Era o conversație ciudată,el cu țigări și eu cu tequila.Eu nefiind un fumător apăs cu masca mai mult pe nas.Apoi după ce văd că fumul de țigară se risipește las masca pe față și mă relaxez.Cum te cheamă?Nu te-am întrebat la hieroglife.
Sus In jos
Spawan

Spawan


Mesaje Mesaje : 448


Să bem o tequila (Privat) Empty
MesajSubiect: Re: Să bem o tequila (Privat)   Să bem o tequila (Privat) UtjS422Sam Sept 21 2013, 15:16

-Pe mine ma cheama Spawan. Si nu sunt o persoana atat de ciudata si inculta precum par.
Scrumeaza in sticla de bere
Gand: Acuma ma voi sparge.
Sus In jos
Misterio

Misterio


Sex Sex : masculin
Mesaje Mesaje : 661


Să bem o tequila (Privat) Empty
MesajSubiect: Re: Să bem o tequila (Privat)   Să bem o tequila (Privat) UtjS422Sam Sept 21 2013, 18:46

Mă uitam la el cum făcea probabil cel mai idiot gest lumesc posibil.Mă scotea din pepeni cum a scrumat în sticla de bere.Îmi venea sa îl omor în acel moment însă m-am abținut.Eu sunt Misterio.Îi spun pe un ton cald în timp ce prin mintea mea erau tot felul de înjurături...cred că i-am zis pe toți sfinții.
Sus In jos
Spawan

Spawan


Mesaje Mesaje : 448


Să bem o tequila (Privat) Empty
MesajSubiect: Re: Să bem o tequila (Privat)   Să bem o tequila (Privat) UtjS422Sam Sept 21 2013, 19:14

-Emani o stare agresiva.
Se uita la el curios si plin de atentie.
Sus In jos
Misterio

Misterio


Sex Sex : masculin
Mesaje Mesaje : 661


Să bem o tequila (Privat) Empty
MesajSubiect: Re: Să bem o tequila (Privat)   Să bem o tequila (Privat) UtjS422Sam Sept 21 2013, 19:57

Eram surprins de spusele lui.Nu m-am gândit până acum că eman o stare agresivă.Mie doar mi se părea că nostalgia m-a transformat într-un alt om.Am avut un trecut greu însă niciodată nu m-am gândit la asta.Eh...trebuie să existe multe tipuri de persoane în lume,chiar și cele agresive.Însă eu sunt agresiv pentru un scop...Apoi revine nostalgia.
Sus In jos
Spawan

Spawan


Mesaje Mesaje : 448


Să bem o tequila (Privat) Empty
MesajSubiect: Re: Să bem o tequila (Privat)   Să bem o tequila (Privat) UtjS422Sam Sept 21 2013, 20:26

Trage o bauta buna din sticla si zice.
-Scopul oamenilor nu este evolutia. Dupa cum ai vazut am notat o hieroglifa in plus. De la razboiul parintilor mei cu spiritele mi-am dat seama ca de fapt scopul este altul. Daca scopul ar fi evolutia atunci iadul, spiritele si paranormalul nu ar mai avea nici un sens.
Sus In jos
Misterio

Misterio


Sex Sex : masculin
Mesaje Mesaje : 661


Să bem o tequila (Privat) Empty
MesajSubiect: Re: Să bem o tequila (Privat)   Să bem o tequila (Privat) UtjS422Sam Sept 21 2013, 20:29

El nici măcar nu înțelegea despre ce vorbeam eu la hieroglife.Era vorba de originea omenirii,cea ce însemna că oamenii sunt creaturi evoluate.Întrebarea care mi-am pus-o a fost cum au evoluat oamenii?Tac și zâmbesc sub mască.
Sus In jos
Spawan

Spawan


Mesaje Mesaje : 448


Să bem o tequila (Privat) Empty
MesajSubiect: Re: Să bem o tequila (Privat)   Să bem o tequila (Privat) UtjS422Sam Sept 21 2013, 20:43

-Iar teoria mea despre aparitia omenii si a universului ar fi o implozie numita "Big Bang" in urma carea s-a creat un "dumnezeu" modelator si un "lucifer" care conduce o alta lume. Probabil crezi ca vorbesc aiurea datorita bauturii.
Isi intoarce privirea catre curve.
Sus In jos
Continut sponsorizat





Să bem o tequila (Privat) Empty
MesajSubiect: Re: Să bem o tequila (Privat)   Să bem o tequila (Privat) UtjS422

Sus In jos
 
Să bem o tequila (Privat)
Sus 
Pagina 1 din 3Mergi la pagina : 1, 2, 3  Urmatorul
 Subiecte similare
-
» Pic nic (Privat)
» The day before yesterday. [Privat]
» Fortareata[privat]
» Piscina (Privat)
» Camera 2 [Privat]

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: Lumea RPG :: Air Gear RPG :: Arhivă RPG :: Barul-
Mergi direct la: