Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


 
AcasaAcasa  PortalPortal  ChatChat  CăutareCăutare  MembriMembri  Ultimele imaginiUltimele imagini  GrupuriGrupuri  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Să bem o tequila (Privat)

In jos 
2 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3
AutorMesaj
Misterio

Misterio


Sex Sex : masculin
Mesaje Mesaje : 661


Să bem o tequila (Privat) - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Să bem o tequila (Privat)   Să bem o tequila (Privat) - Pagina 3 UtjS422Sam Sept 21 2013, 22:45

Era o dilemă gravă,mai ales că eu nu sunt un doctor în dragoste.De fapt nici nu am calificare de doctor.Nimeni nu va muri,vei găsi persoana aceea specială.Era să vomit.Niciodată nu am spus un lucru atât de...drăguț.Cred că mă înmoi.
Sus In jos
Spawan

Spawan


Mesaje Mesaje : 448


Să bem o tequila (Privat) - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Să bem o tequila (Privat)   Să bem o tequila (Privat) - Pagina 3 UtjS422Sam Sept 21 2013, 22:49

Gand: Omul care a trait ca mine in singuratate incearca sa ma ajute sa imi cuceresc iubirea pentru ca imi intelege tristetea.
Ii trece o lacrima pe obraz
Il ia pe Misterio in brate si striga
-Dau de baut la omul asta!!! cat vrea el.
Sus In jos
Misterio

Misterio


Sex Sex : masculin
Mesaje Mesaje : 661


Să bem o tequila (Privat) - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Să bem o tequila (Privat)   Să bem o tequila (Privat) - Pagina 3 UtjS422Sam Sept 21 2013, 22:53

Mai aveam un pic și vomitam.Gata cu sentimentalismele și băutura!E momentul să fim bărbați,bărbați cu capul pe umeri nu bețivani.Parcă eram gata gata să electrocutez pe oricine urma să mă îmbrățișeze,creierul meu era înconjurat de sentimente de bunătate.Eram înfrânt de lucrul ce nu-l știam:bunătatea.Nu mai puteam să lupt.
Sus In jos
Spawan

Spawan


Mesaje Mesaje : 448


Să bem o tequila (Privat) - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Să bem o tequila (Privat)   Să bem o tequila (Privat) - Pagina 3 UtjS422Sam Sept 21 2013, 22:55

-Barman, apa tonica la toata lumea!
-Bun, si chiar crezi ca o pot cucerii pe Julia?
Sus In jos
Misterio

Misterio


Sex Sex : masculin
Mesaje Mesaje : 661


Să bem o tequila (Privat) - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Să bem o tequila (Privat)   Să bem o tequila (Privat) - Pagina 3 UtjS422Sam Sept 21 2013, 22:58

Eram în altă dilemă.Cine naiba eram eu să-i pot spune dacă are șanse sau nu?Dr.Love?Păi sigur va fi nevoie de o schimbare radicală,dar dacă chiar vrei să lupți cu prețul vieții pentru inima ei,atunci înseamnă că vei putea să o cucerești.Eram uimit de bolboroselile ce le scoteam din creieraș.Parcă eram controlat de un păpușar maniac de povești Happy End.
Sus In jos
Spawan

Spawan


Mesaje Mesaje : 448


Să bem o tequila (Privat) - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Să bem o tequila (Privat)   Să bem o tequila (Privat) - Pagina 3 UtjS422Sam Sept 21 2013, 23:02

-Lupta tu cu mine.
Spawan era cam nesigur de ce spunea.
-Daca mor am luptat pentru iubire. Daca pierd inseamna ca destinul nu m a lasa sa imi indepliunesc telul. Ori cum este bine.
Sus In jos
Misterio

Misterio


Sex Sex : masculin
Mesaje Mesaje : 661


Să bem o tequila (Privat) - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Să bem o tequila (Privat)   Să bem o tequila (Privat) - Pagina 3 UtjS422Sam Sept 21 2013, 23:04

Eram șocat.Chiar o iubea pe Julia.Ești sigur?Dacă facem asta nu voi da înapoi.Spun eu serios.Dacă acceptam și câștigam,puteam să am o vinovăție ce mă va urma toată viața.Dar dacă pierdeam puteam să am o rușine și mai mare.Ce pot să fac?Sunt doar un maniac ce controlează fulgere negre.
Sus In jos
Spawan

Spawan


Mesaje Mesaje : 448


Să bem o tequila (Privat) - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Să bem o tequila (Privat)   Să bem o tequila (Privat) - Pagina 3 UtjS422Sam Sept 21 2013, 23:18

-Sunt sigur. Daca nu reusesc nu mai are nici un rost. Dar eu nu te voi omora in schim tu fao.
Sus In jos
Misterio

Misterio


Sex Sex : masculin
Mesaje Mesaje : 661


Să bem o tequila (Privat) - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Să bem o tequila (Privat)   Să bem o tequila (Privat) - Pagina 3 UtjS422Sam Sept 21 2013, 23:22

Mă pregătesc de luptă intrând în poziție ofensivă.Apoi mă îndrept spre Spawan cu pași rapizi și cu pumnii încărcați de energie electrică de nivel mic,totuși vroiam să văd tot potențialul lui.Lovesc cu pumnii spre punctele lui vitale cu speranța că va para pumnii.
Sus In jos
Spawan

Spawan


Mesaje Mesaje : 448


Să bem o tequila (Privat) - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Să bem o tequila (Privat)   Să bem o tequila (Privat) - Pagina 3 UtjS422Sam Sept 21 2013, 23:36

Spawan se lasa in jos evita pumnii lasanduse in spatele lui.
-Ho ma stai, nu aici. Mergem intr-un loc liber... in padure de exemplu...sau langa lac. Nu vreau ca fantoma mea sa ramana intr-un bar cu femei goale.
Sus In jos
Misterio

Misterio


Sex Sex : masculin
Mesaje Mesaje : 661


Să bem o tequila (Privat) - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Să bem o tequila (Privat)   Să bem o tequila (Privat) - Pagina 3 UtjS422Dum Sept 22 2013, 13:02

Avea o idee bună.Nu vroiam să plătesc daunele dacă îmi eliberam puterea.Peste 2 zile.Ne vedem în pădure peste 2 zile.Ai timp să te antrenezi să devii mai puternic.Apoi plec din bar cu un sentiment de plăcere.Nu mai luptasem de mulți ani.Era o ocazie bună,însă mă întreb dacă va deveni mai puternic în 2 zile.
Sus In jos
Continut sponsorizat





Să bem o tequila (Privat) - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Să bem o tequila (Privat)   Să bem o tequila (Privat) - Pagina 3 UtjS422

Sus In jos
 
Să bem o tequila (Privat)
Sus 
Pagina 3 din 3Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3
 Subiecte similare
-
» Pic nic (Privat)
» The day before yesterday. [Privat]
» Fortareata[privat]
» Piscina (Privat)
» Camera 2 [Privat]

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: Lumea RPG :: Air Gear RPG :: Arhivă RPG :: Barul-
Mergi direct la: