Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


 
AcasaAcasa  PortalPortal  ChatChat  CăutareCăutare  MembriMembri  Ultimele imaginiUltimele imagini  GrupuriGrupuri  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Have a break, have a kit-kat. [privat]

In jos 
2 participanți
Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul
AutorMesaj
Evonne

Evonne


Sex Sex : feminin
Vârstă Vârstă : 25
Localizare Localizare : Transilvania.
Mesaje Mesaje : 1913


Have a break, have a kit-kat. [privat] Empty
MesajSubiect: Have a break, have a kit-kat. [privat]   Have a break, have a kit-kat. [privat] UtjS422Mier Aug 21 2013, 02:22

Avalone~
Ajung în regatul Fiore. Primul loc pe care aveam să-l vizitez era barul. Senzaţionalul loc unde îmi dezlănţui farmecele şi puterea convingerii. Mă aşez la masă, aştepând barmanul. Acesta apare. Mă apropri de el, purtând cămaşa. Îmi deschid nasturii lăsându-mi decoltelul la vedere.


Ultima editare efectuata de catre Evonne in Mier Aug 21 2013, 03:31, editata de 1 ori
Sus In jos
Madness

Madness


Sex Sex : feminin
Vârstă Vârstă : 27
Localizare Localizare : Osaka
Mesaje Mesaje : 402


Have a break, have a kit-kat. [privat] Empty
MesajSubiect: Re: Have a break, have a kit-kat. [privat]   Have a break, have a kit-kat. [privat] UtjS422Mier Aug 21 2013, 02:29

Junko-chan: Ma plimbam linistita in jur. Era noapte si obosisem. Stateam chiar in fata unui bar. Zambesc, si pregatindu-mi chitara, intru inauntru. Cand intru toti se uitau ciudat la mine, dar nici nu-i bagam in seama. Ma apropiu de bar, avand intentia de a comanda ceva.
Sus In jos
Evonne

Evonne


Sex Sex : feminin
Vârstă Vârstă : 25
Localizare Localizare : Transilvania.
Mesaje Mesaje : 1913


Have a break, have a kit-kat. [privat] Empty
MesajSubiect: Re: Have a break, have a kit-kat. [privat]   Have a break, have a kit-kat. [privat] UtjS422Mier Aug 21 2013, 02:33

Văd că intră o tipă în sală. Se apropria de mine, aşezându-se pe scaunul din apropriere. O privesc, muşcându-mi buza inferioară. Mă apropri dramatic de ea.
-Helău!
Spun cu un rânjet pervers.
Sus In jos
Madness

Madness


Sex Sex : feminin
Vârstă Vârstă : 27
Localizare Localizare : Osaka
Mesaje Mesaje : 402


Have a break, have a kit-kat. [privat] Empty
MesajSubiect: Re: Have a break, have a kit-kat. [privat]   Have a break, have a kit-kat. [privat] UtjS422Mier Aug 21 2013, 02:39

Vazusem ca tipa de langa mine ma salutase. Avea un ranjet pervers. Chicotesc discret. Poate stiam unde voia sa bata.
- Salut, papusa, spun razand dupa care afisez un ranjet mare, probabil la fel de pervers ca al ei.
Sus In jos
Evonne

Evonne


Sex Sex : feminin
Vârstă Vârstă : 25
Localizare Localizare : Transilvania.
Mesaje Mesaje : 1913


Have a break, have a kit-kat. [privat] Empty
MesajSubiect: Re: Have a break, have a kit-kat. [privat]   Have a break, have a kit-kat. [privat] UtjS422Mier Aug 21 2013, 02:41

-Oh, ce drăguţ. Cu ce ocazie pe aici, deer?
Spun uitându-mă la ea. Îmi dau părul peste ureche, dându-mi jacheta care era peste cămaşă, jos.
Sus In jos
Madness

Madness


Sex Sex : feminin
Vârstă Vârstă : 27
Localizare Localizare : Osaka
Mesaje Mesaje : 402


Have a break, have a kit-kat. [privat] Empty
MesajSubiect: Re: Have a break, have a kit-kat. [privat]   Have a break, have a kit-kat. [privat] UtjS422Mier Aug 21 2013, 02:45

- Plictiseala, probabil. Am chef de putina relaxare, de o mica pauza. Dar tu, ma dear? Cu ce ocazie vii pe aici la ora asta? Locul asta poate fi periculos pentru cineva asa ca tine, spun chicotind.
Sus In jos
Evonne

Evonne


Sex Sex : feminin
Vârstă Vârstă : 25
Localizare Localizare : Transilvania.
Mesaje Mesaje : 1913


Have a break, have a kit-kat. [privat] Empty
MesajSubiect: Re: Have a break, have a kit-kat. [privat]   Have a break, have a kit-kat. [privat] UtjS422Mier Aug 21 2013, 02:50

-Not for my job. Sunt aici ca să dau, nu să primesc.
Spun ducându-mi degetul arătător în zona buzelor. Mă depărtez de ea, întorcându-mă cu spatele pentru a-mi arânja fusta *care era scurtă*, aplecându-mă peste câteva momente. Mă ridic, revenind la locul în care eram.
Sus In jos
Madness

Madness


Sex Sex : feminin
Vârstă Vârstă : 27
Localizare Localizare : Osaka
Mesaje Mesaje : 402


Have a break, have a kit-kat. [privat] Empty
MesajSubiect: Re: Have a break, have a kit-kat. [privat]   Have a break, have a kit-kat. [privat] UtjS422Mier Aug 21 2013, 03:01

- Um, draguti.. chiloti, spun razand dupa care ma intorc spre barman. Um, un suc de portocale cu multa gheata, spun pe un ton inocent.
Sus In jos
Evonne

Evonne


Sex Sex : feminin
Vârstă Vârstă : 25
Localizare Localizare : Transilvania.
Mesaje Mesaje : 1913


Have a break, have a kit-kat. [privat] Empty
MesajSubiect: Re: Have a break, have a kit-kat. [privat]   Have a break, have a kit-kat. [privat] UtjS422Mier Aug 21 2013, 03:03

-Suc de portocale?
Spun pe un ton ironic, punându-mi mâna la gură. Mă apropri mai mult de ea, ajungând aproape pe acelaşi scaun.
-Sper că.. nu te deranjează.
Îi şoptesc, având o privire inocentă.
Sus In jos
Madness

Madness


Sex Sex : feminin
Vârstă Vârstă : 27
Localizare Localizare : Osaka
Mesaje Mesaje : 402


Have a break, have a kit-kat. [privat] Empty
MesajSubiect: Re: Have a break, have a kit-kat. [privat]   Have a break, have a kit-kat. [privat] UtjS422Mier Aug 21 2013, 03:06

- Este okay, spun ranjind. Stiam ca nu vei putea rezista farmecelor mele, spun razand. Nimeni nu poate, spun ranjind.
Sus In jos
Evonne

Evonne


Sex Sex : feminin
Vârstă Vârstă : 25
Localizare Localizare : Transilvania.
Mesaje Mesaje : 1913


Have a break, have a kit-kat. [privat] Empty
MesajSubiect: Re: Have a break, have a kit-kat. [privat]   Have a break, have a kit-kat. [privat] UtjS422Mier Aug 21 2013, 03:14

-În privinţa asta ne asemănăm.
Spun plimbându-mi degetele pe braţul fetei într-un mod graţios.
-Am uitat să te întreb. Numele tău, este?
Sus In jos
Madness

Madness


Sex Sex : feminin
Vârstă Vârstă : 27
Localizare Localizare : Osaka
Mesaje Mesaje : 402


Have a break, have a kit-kat. [privat] Empty
MesajSubiect: Re: Have a break, have a kit-kat. [privat]   Have a break, have a kit-kat. [privat] UtjS422Mier Aug 21 2013, 03:18

- Enoshima Junko, la dispozitia ta, domnita, spun departandu-ma putin de ea si facand o plecaciune dupa care ma apropiu din nou. Dar al tau, care este?
Sus In jos
Evonne

Evonne


Sex Sex : feminin
Vârstă Vârstă : 25
Localizare Localizare : Transilvania.
Mesaje Mesaje : 1913


Have a break, have a kit-kat. [privat] Empty
MesajSubiect: Re: Have a break, have a kit-kat. [privat]   Have a break, have a kit-kat. [privat] UtjS422Mier Aug 21 2013, 03:19

-Ava.. Drăguşanu. Am un nume superficial. Nedemn de tine.
Spun pe un ton ironic.
Sus In jos
Madness

Madness


Sex Sex : feminin
Vârstă Vârstă : 27
Localizare Localizare : Osaka
Mesaje Mesaje : 402


Have a break, have a kit-kat. [privat] Empty
MesajSubiect: Re: Have a break, have a kit-kat. [privat]   Have a break, have a kit-kat. [privat] UtjS422Mier Aug 21 2013, 03:21

O privesc pe un ton suspicios.
- Nu prea cred ca ala e numele tau. Nu cred ca o domnita asa carismatica si dulce ca tine ar avea un nume asa sec, spun chicotind.
Sus In jos
Evonne

Evonne


Sex Sex : feminin
Vârstă Vârstă : 25
Localizare Localizare : Transilvania.
Mesaje Mesaje : 1913


Have a break, have a kit-kat. [privat] Empty
MesajSubiect: Re: Have a break, have a kit-kat. [privat]   Have a break, have a kit-kat. [privat] UtjS422Mier Aug 21 2013, 03:23

-Din păcate ăsta e adevărul. Nu mă sfiiesc, nu pot ascunde.
Spun încrucişându-mi două degete la spate. Îmi ridic mâna stângă, plimbând-o firav prin părul ei roz-deschis.
-Ce păr mătăsos..Miroase aşa de, aşa de bine.
Sus In jos
Madness

Madness


Sex Sex : feminin
Vârstă Vârstă : 27
Localizare Localizare : Osaka
Mesaje Mesaje : 402


Have a break, have a kit-kat. [privat] Empty
MesajSubiect: Re: Have a break, have a kit-kat. [privat]   Have a break, have a kit-kat. [privat] UtjS422Mier Aug 21 2013, 03:27

- Ai niste degete asa de.. catifelate, spun ranjind. Folosesti ceva sapun special, sau asa iti sunt ele in mod normal?
Sus In jos
Evonne

Evonne


Sex Sex : feminin
Vârstă Vârstă : 25
Localizare Localizare : Transilvania.
Mesaje Mesaje : 1913


Have a break, have a kit-kat. [privat] Empty
MesajSubiect: Re: Have a break, have a kit-kat. [privat]   Have a break, have a kit-kat. [privat] UtjS422Mier Aug 21 2013, 03:34

-Oh, cât farmec. Nu folosesc nimic, deer.
Spun luându-mi mâna din părul ei, punându-mi-le în zona bustului.
Sus In jos
Madness

Madness


Sex Sex : feminin
Vârstă Vârstă : 27
Localizare Localizare : Osaka
Mesaje Mesaje : 402


Have a break, have a kit-kat. [privat] Empty
MesajSubiect: Re: Have a break, have a kit-kat. [privat]   Have a break, have a kit-kat. [privat] UtjS422Mier Aug 21 2013, 03:40

- Stiu ca folosesc mult farmec, spun chicotind. E gena de familie, spun luand o suvita din parul meu si jucandu-ma cu ea.
Sus In jos
Evonne

Evonne


Sex Sex : feminin
Vârstă Vârstă : 25
Localizare Localizare : Transilvania.
Mesaje Mesaje : 1913


Have a break, have a kit-kat. [privat] Empty
MesajSubiect: Re: Have a break, have a kit-kat. [privat]   Have a break, have a kit-kat. [privat] UtjS422Mier Aug 21 2013, 03:50

-Se vede.
Spun prinzându-mi părul într-o coadă. Plec de la masă, ducându-mă la o canapea care era prin apropriere.
Sus In jos
Madness

Madness


Sex Sex : feminin
Vârstă Vârstă : 27
Localizare Localizare : Osaka
Mesaje Mesaje : 402


Have a break, have a kit-kat. [privat] Empty
MesajSubiect: Re: Have a break, have a kit-kat. [privat]   Have a break, have a kit-kat. [privat] UtjS422Mier Aug 21 2013, 03:57

Incep sa chicotesc. Poate sarmul meu era prea mult. Oricum, imi ajunsese sucul. Las banii barman-ului dupa care incep sa beau putin din el.
Sus In jos
Continut sponsorizat





Have a break, have a kit-kat. [privat] Empty
MesajSubiect: Re: Have a break, have a kit-kat. [privat]   Have a break, have a kit-kat. [privat] UtjS422

Sus In jos
 
Have a break, have a kit-kat. [privat]
Sus 
Pagina 1 din 2Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul
 Subiecte similare
-
» Limit Break III
» Antrenament Limit Break
» Antrenament Limit Break II
» Jaden vs Jadeni (Antrenament Limit Break IV)
» Pic nic (Privat)

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: Lumea RPG :: Air Gear RPG :: Arhivă RPG :: Bar-
Mergi direct la: