Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


 
AcasaAcasa  PortalPortal  ChatChat  CăutareCăutare  MembriMembri  Ultimele imaginiUltimele imagini  GrupuriGrupuri  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Have a break, have a kit-kat. [privat]

In jos 
2 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2
AutorMesaj
Evonne

Evonne


Sex Sex : feminin
Vârstă Vârstă : 25
Localizare Localizare : Transilvania.
Mesaje Mesaje : 1913


Have a break, have a kit-kat. [privat] - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Have a break, have a kit-kat. [privat]   Have a break, have a kit-kat. [privat] - Pagina 2 UtjS422Mier Aug 21 2013, 04:03

Rămân clintită pe canapea, aşteptând compania fetei. În timp ce aceasta încă şedea la masă, eu fredonam.
-Can't take your eyes off me..
Sus In jos
Madness

Madness


Sex Sex : feminin
Vârstă Vârstă : 27
Localizare Localizare : Osaka
Mesaje Mesaje : 402


Have a break, have a kit-kat. [privat] - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Have a break, have a kit-kat. [privat]   Have a break, have a kit-kat. [privat] - Pagina 2 UtjS422Mier Aug 21 2013, 04:08

In timp ce imi beau sucul aruncasem o privire spre tipa, si vad ca astepta pe cineva. Ranjesc si, luandu-mi paharul cu suc, ma asez langa ea.
- Asteptai cumva pe cineva? intreb razand.
Sus In jos
Evonne

Evonne


Sex Sex : feminin
Vârstă Vârstă : 25
Localizare Localizare : Transilvania.
Mesaje Mesaje : 1913


Have a break, have a kit-kat. [privat] - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Have a break, have a kit-kat. [privat]   Have a break, have a kit-kat. [privat] - Pagina 2 UtjS422Mier Aug 21 2013, 04:12

-Dacă te face să te simţi mai bine, da. Aşteptam pe cineva.
Spun schiţând un zâmbet pe faţă. Aveam la spate un mic cuţit, pregătit pentru a-mi cepe capodopera.
Sus In jos
Madness

Madness


Sex Sex : feminin
Vârstă Vârstă : 27
Localizare Localizare : Osaka
Mesaje Mesaje : 402


Have a break, have a kit-kat. [privat] - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Have a break, have a kit-kat. [privat]   Have a break, have a kit-kat. [privat] - Pagina 2 UtjS422Mier Aug 21 2013, 04:24

Fara sa-mi dau seama ce se intapla, Monokuma sare din rucsacul meu sare pe umarul meu.
M.K.: - Vezi ca are un cutit, Shima-chan. Ai grija.
- Stai linistit, Monokuma. Nu am ce sa patesc, spun chicotind dupa care imi scot si eu cutitul din rucsac, si ma ridic de pe fotoliu.
Sus In jos
Evonne

Evonne


Sex Sex : feminin
Vârstă Vârstă : 25
Localizare Localizare : Transilvania.
Mesaje Mesaje : 1913


Have a break, have a kit-kat. [privat] - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Have a break, have a kit-kat. [privat]   Have a break, have a kit-kat. [privat] - Pagina 2 UtjS422Mier Aug 21 2013, 04:26

O privesc pe tipă cum se ridică de pe canapea. Tresar, ascunzându-mi cuţitul.
-Ce s-a întâmplat?
Sus In jos
Madness

Madness


Sex Sex : feminin
Vârstă Vârstă : 27
Localizare Localizare : Osaka
Mesaje Mesaje : 402


Have a break, have a kit-kat. [privat] - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Have a break, have a kit-kat. [privat]   Have a break, have a kit-kat. [privat] - Pagina 2 UtjS422Mier Aug 21 2013, 04:38

- Nu incerca sa te ascunzi sau prefaci. Am observat cutitul, iar prietenul meu aici de fata imi poate confirma, spun aratand catre Monokuma care se afla jos la picioarele mele.
Sus In jos
Evonne

Evonne


Sex Sex : feminin
Vârstă Vârstă : 25
Localizare Localizare : Transilvania.
Mesaje Mesaje : 1913


Have a break, have a kit-kat. [privat] - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Have a break, have a kit-kat. [privat]   Have a break, have a kit-kat. [privat] - Pagina 2 UtjS422Mier Aug 21 2013, 12:37

-Oh, m-ai prins. Şi ce presupuneai că aveam să fac cu cuţitul ăla?
Spun uitându-mă suspicios la ea.
Sus In jos
Madness

Madness


Sex Sex : feminin
Vârstă Vârstă : 27
Localizare Localizare : Osaka
Mesaje Mesaje : 402


Have a break, have a kit-kat. [privat] - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Have a break, have a kit-kat. [privat]   Have a break, have a kit-kat. [privat] - Pagina 2 UtjS422Mier Aug 21 2013, 20:39

- Um, nu stiu. Sa ucizi pe cineva care voia doar sa fie prietenoasa cu tine si dupa sa scapi de cadavru? intreb pe un ton retoric.
Sus In jos
Evonne

Evonne


Sex Sex : feminin
Vârstă Vârstă : 25
Localizare Localizare : Transilvania.
Mesaje Mesaje : 1913


Have a break, have a kit-kat. [privat] - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Have a break, have a kit-kat. [privat]   Have a break, have a kit-kat. [privat] - Pagina 2 UtjS422Mier Aug 21 2013, 20:43

-Oh, nu asta intenţionam, deer.
Spun făcând un semn ciudat din mână. Îmi dau părul peste ureche, rămânând la acelaşi ton calm pe care-l aveam.
Sus In jos
Madness

Madness


Sex Sex : feminin
Vârstă Vârstă : 27
Localizare Localizare : Osaka
Mesaje Mesaje : 402


Have a break, have a kit-kat. [privat] - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Have a break, have a kit-kat. [privat]   Have a break, have a kit-kat. [privat] - Pagina 2 UtjS422Mier Aug 21 2013, 20:44

- Dar? Care era intentia ta ascunsa, pe langa faptul ca incercai sa-mi iei viata cu un cutit?
Sus In jos
Evonne

Evonne


Sex Sex : feminin
Vârstă Vârstă : 25
Localizare Localizare : Transilvania.
Mesaje Mesaje : 1913


Have a break, have a kit-kat. [privat] - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Have a break, have a kit-kat. [privat]   Have a break, have a kit-kat. [privat] - Pagina 2 UtjS422Mier Aug 21 2013, 20:57

-Să-ţi tai bluza de pe tine. Comit cu delict?
Spun luând cuţitul în mână, arătându-i-l. Îl dus în zona gurii, dând firav cu limba pe el.
Sus In jos
Madness

Madness


Sex Sex : feminin
Vârstă Vârstă : 27
Localizare Localizare : Osaka
Mesaje Mesaje : 402


Have a break, have a kit-kat. [privat] - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Have a break, have a kit-kat. [privat]   Have a break, have a kit-kat. [privat] - Pagina 2 UtjS422Mier Aug 21 2013, 22:20

- Nu, dar nu am de gand sa te las sa-mi distrugi hainele, ii spun pe un ton serios, dupa care redevin calma.
Sus In jos
Evonne

Evonne


Sex Sex : feminin
Vârstă Vârstă : 25
Localizare Localizare : Transilvania.
Mesaje Mesaje : 1913


Have a break, have a kit-kat. [privat] - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Have a break, have a kit-kat. [privat]   Have a break, have a kit-kat. [privat] - Pagina 2 UtjS422Joi Aug 22 2013, 13:21

-Atunci fii dură şi loveşte-mă. Atâta neîncredere.
Spun ridicându-mă în picioare şi punându-mi jacheta pe mine.
Sus In jos
Madness

Madness


Sex Sex : feminin
Vârstă Vârstă : 27
Localizare Localizare : Osaka
Mesaje Mesaje : 402


Have a break, have a kit-kat. [privat] - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Have a break, have a kit-kat. [privat]   Have a break, have a kit-kat. [privat] - Pagina 2 UtjS422Joi Aug 22 2013, 13:26

- Nu am nici un motiv sa te ranesc. Plus ca nu vreau sa cauzez violenta, spun pe un ton calm.
Sus In jos
Evonne

Evonne


Sex Sex : feminin
Vârstă Vârstă : 25
Localizare Localizare : Transilvania.
Mesaje Mesaje : 1913


Have a break, have a kit-kat. [privat] - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Have a break, have a kit-kat. [privat]   Have a break, have a kit-kat. [privat] - Pagina 2 UtjS422Joi Aug 22 2013, 13:29

Ca să o provoc, mă aproprii de ea, uitându-mă la ursuleţ.
-Atunci ar trebui să-ţi iau chestia asta, pentru..a-ţi stârnii interesul?
Sus In jos
Madness

Madness


Sex Sex : feminin
Vârstă Vârstă : 27
Localizare Localizare : Osaka
Mesaje Mesaje : 402


Have a break, have a kit-kat. [privat] - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Have a break, have a kit-kat. [privat]   Have a break, have a kit-kat. [privat] - Pagina 2 UtjS422Joi Aug 22 2013, 13:33

- Grr, nu te apropia de el, daca nu vrei sa sfarsesti la fel ca ceilalti 3 destepti care au indraznit sa se ia de el, spun pe un ton nervos stand in fata lui Monokuma intr-un mod protectiv, in timp ce imi pregatesc cutitul.
Sus In jos
Evonne

Evonne


Sex Sex : feminin
Vârstă Vârstă : 25
Localizare Localizare : Transilvania.
Mesaje Mesaje : 1913


Have a break, have a kit-kat. [privat] - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Have a break, have a kit-kat. [privat]   Have a break, have a kit-kat. [privat] - Pagina 2 UtjS422Joi Aug 22 2013, 13:40

Îi înşfac ursuleţul pentru a o tenta să folosească cuţitul într-un mod nobil. Fug de lângă ea, agitând-o şi rupându-i urechea ursuleţului.
Sus In jos
Madness

Madness


Sex Sex : feminin
Vârstă Vârstă : 27
Localizare Localizare : Osaka
Mesaje Mesaje : 402


Have a break, have a kit-kat. [privat] - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Have a break, have a kit-kat. [privat]   Have a break, have a kit-kat. [privat] - Pagina 2 UtjS422Joi Aug 22 2013, 13:46

- Gata. Asta e picatura care a umplut paharul. As fi vrut sa nu folosesc forta, dar vad ca nu am de ales, spun pe un ton nervos.
Ma indrept spre ea, si printr-o miscare subtila, o injunghii pe la spate cu cutitul, destul cat sa lase tot ce avea in mana sa cada pe jos. Il iau pe Monokuma si urechea lui pe care le pun in rucsac. Urma oricum sa-i cos urechea inapoi, nu era foarte greu, dar cand se pune cu Monokuma, se pune cu mine insami. Ranjesc si o prind de ambele maini cu o mana iar cu cealalta duc cutitul la gatul ei.
- Ultimele cuvinte inainte sa mori? intreb ranjind.
Sus In jos
Evonne

Evonne


Sex Sex : feminin
Vârstă Vârstă : 25
Localizare Localizare : Transilvania.
Mesaje Mesaje : 1913


Have a break, have a kit-kat. [privat] - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Have a break, have a kit-kat. [privat]   Have a break, have a kit-kat. [privat] - Pagina 2 UtjS422Joi Aug 22 2013, 13:53

După ce fusesem înjunghiată, respir cu greu încercând să-mi ţin ochii deschişi.
Mă cufund în uitare, lăsându-mi amintirile în nean.
Sus In jos
Continut sponsorizat





Have a break, have a kit-kat. [privat] - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Have a break, have a kit-kat. [privat]   Have a break, have a kit-kat. [privat] - Pagina 2 UtjS422

Sus In jos
 
Have a break, have a kit-kat. [privat]
Sus 
Pagina 2 din 2Mergi la pagina : Înapoi  1, 2
 Subiecte similare
-
» Limit Break III
» Antrenament Limit Break
» Antrenament Limit Break II
» Jaden vs Jadeni (Antrenament Limit Break IV)
» Pic nic (Privat)

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: Lumea RPG :: Air Gear RPG :: Arhivă RPG :: Bar-
Mergi direct la: