Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


 
AcasaAcasa  PortalPortal  ChatChat  CăutareCăutare  MembriMembri  Ultimele imaginiUltimele imagini  GrupuriGrupuri  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 In padurea mortii

In jos 
2 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Urmatorul
AutorMesaj
spawan019

spawan019


Mesaje Mesaje : 148


In padurea mortii - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: In padurea mortii   In padurea mortii - Pagina 5 UtjS422Vin Dec 12 2014, 01:15

-Ce tot inveti sa stapanesti acolo? De ce imi intorci spatele?
Sus In jos
Mell Karamell

Mell Karamell


Mesaje Mesaje : 152


In padurea mortii - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: In padurea mortii   In padurea mortii - Pagina 5 UtjS422Vin Dec 12 2014, 01:23

Mistic incearca sa nu il faca sa creada ca ar ascunde ceva care sa il faca sa se apropie de ea, pt ca avea obrajii rosii de emotii si incerca sa ii explice intoarsa cu spatele la el.
-Aaa, pai... Sa stii ca... Aa. Incerc acea tehnica... Stii tu care! Cea cu... Zice ea balbaita.
Gand:Ahh, tampitoo, nu te mai balbai si zi odata ce ai de zis. Sa nu cumva sa il fac sa vina incoace!
Mistic prinde curaj si ii zice.
-Cea cu luptatori.
Sus In jos
spawan019

spawan019


Mesaje Mesaje : 148


In padurea mortii - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: In padurea mortii   In padurea mortii - Pagina 5 UtjS422Vin Dec 12 2014, 01:26

Spawan se uita la ea confuz
-Si, cum merge? Vrei sa te ajut?
Sus In jos
Mell Karamell

Mell Karamell


Mesaje Mesaje : 152


In padurea mortii - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: In padurea mortii   In padurea mortii - Pagina 5 UtjS422Vin Dec 12 2014, 01:29

-Da, ai putea. M-ai ajuta foarte mult daca ai pleca inapoi in scorbura ta.
Gand:Pleaca pana nu ma nenorocesc emotiile. Dar ce sunt cu aceste emotii care se intersecteaza una cu cealalta?? Nu am mai avut astfel de emotii de cand am plecat de acasa.
Sus In jos
spawan019

spawan019


Mesaje Mesaje : 148


In padurea mortii - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: In padurea mortii   In padurea mortii - Pagina 5 UtjS422Vin Dec 12 2014, 01:32

-Ok...
Spawan se duce inapoi sub pamant si se intinde in pat.
Gand:-Ce-i gresit cu ea?
Sus In jos
Mell Karamell

Mell Karamell


Mesaje Mesaje : 152


In padurea mortii - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: In padurea mortii   In padurea mortii - Pagina 5 UtjS422Vin Dec 12 2014, 01:36

Gand:A plecat.
Mistic mananca cartoful de la Spawan, si nu poate sa-si ia gandul de vinovatie pt piatra pe care i-o aruncase lui Spawan in cap. Dar isi reia antrenamentele, pt a performa si a fii mai buna, si incearca aceasi tehnica pe pietre.
Sus In jos
spawan019

spawan019


Mesaje Mesaje : 148


In padurea mortii - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: In padurea mortii   In padurea mortii - Pagina 5 UtjS422Vin Dec 12 2014, 01:39

Gand:-Sa creeze monstrii din pamant...sau ce o fii?
Spawan stiind sa creeze arme din elemente, isi canalizeaza puterea si in loc sa creeze o arma, creeaza o entitate din vant.
Gand:-Nu-i chiar asa de greu...
Sus In jos
Mell Karamell

Mell Karamell


Mesaje Mesaje : 152


In padurea mortii - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: In padurea mortii   In padurea mortii - Pagina 5 UtjS422Vin Dec 12 2014, 02:06

Mistic isi canalizeaza o parte din energia ramasa asupra unei stanci, din care tot ce a reusit ea sa faca a fost sa-i dea o forma rotunda stancii.
Gand:Cee? Doar atat?? Ah, sunt sigura ca pot mai mult de atat. Dar sunt extenuata.
Mistic se concentreaza asupra solului, si de sub ea ies radacini sub forma unui pat, in care ea se aseaza, iar radacinile se ridica deasupra solului si se creaza un invelis deasupra "patului" ei, ca s-o protejeze de orice lucru marunt.
-Somn usor, natura draga, sopteste usor. Dar de odata striga:Somn usor, Spawan!
Sus In jos
spawan019

spawan019


Mesaje Mesaje : 148


In padurea mortii - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: In padurea mortii   In padurea mortii - Pagina 5 UtjS422Vin Dec 12 2014, 02:10

-Eu nu dorm, ma joc cu papusa mea din vant! Dar somn usor.
Sus In jos
Mell Karamell

Mell Karamell


Mesaje Mesaje : 152


In padurea mortii - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: In padurea mortii   In padurea mortii - Pagina 5 UtjS422Vin Dec 12 2014, 02:17

-Ce papusa???
Mistic sare din pat dar uita ca e la inaltime si ze izbeste de pamant, luxandu-si glezna.
-Aaaaa, glezna mea.
Sus In jos
spawan019

spawan019


Mesaje Mesaje : 148


In padurea mortii - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: In padurea mortii   In padurea mortii - Pagina 5 UtjS422Vin Dec 12 2014, 02:19

Pe Spawan nu il mai mira nimic. Isi trimite entitatea din vant sa o ridice, si o pune in pat langa el. O strange cu o mana de glezna
*clingkt* si ii fixeaza glezna
Sus In jos
Mell Karamell

Mell Karamell


Mesaje Mesaje : 152


In padurea mortii - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: In padurea mortii   In padurea mortii - Pagina 5 UtjS422Vin Dec 12 2014, 02:21

-Aucih...
Sus In jos
Mell Karamell

Mell Karamell


Mesaje Mesaje : 152


In padurea mortii - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: In padurea mortii   In padurea mortii - Pagina 5 UtjS422Vin Dec 12 2014, 02:27

-Aucih, asta a durut. Nu stiu cum am putut sa uit ca sunt deasupra solului.
Gand:Hah, asa arata si prima mea entitate... La 9 ani -_+. Doar ca nu avea un chip al sau.
Sus In jos
spawan019

spawan019


Mesaje Mesaje : 148


In padurea mortii - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: In padurea mortii   In padurea mortii - Pagina 5 UtjS422Vin Dec 12 2014, 02:30

-Intr-o zi o sa lupti cu mine
Spawan incepe sa rada
-Din gluma, desigur
Sus In jos
Mell Karamell

Mell Karamell


Mesaje Mesaje : 152


In padurea mortii - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: In padurea mortii   In padurea mortii - Pagina 5 UtjS422Vin Dec 12 2014, 02:32

Gand:Auzi la el ce spune. E caraghios.
-O sa lupt cu tine pt mancare. Ca altfel nu vad cum ai putea sa ma invingi. Zice Mistic determinata si hotarata
Sus In jos
spawan019

spawan019


Mesaje Mesaje : 148


In padurea mortii - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: In padurea mortii   In padurea mortii - Pagina 5 UtjS422Vin Dec 12 2014, 21:40

Spawan cand se aude, se ineaca, ii trece apoi incepe sa rada cu pofta
Gand:-N-am auzit o gluma asa buna de mult timp.
Sus In jos
Mell Karamell

Mell Karamell


Mesaje Mesaje : 152


In padurea mortii - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: In padurea mortii   In padurea mortii - Pagina 5 UtjS422Vin Dec 12 2014, 21:43

Gand:Razi tu razi... Asta e semn de slabiciune, plus ca nu stii de ce sunt is stare.
Mistic rade alaturi de el, ca sa il faca sa creada ca defapt ea a glumit.
Sus In jos
spawan019

spawan019


Mesaje Mesaje : 148


In padurea mortii - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: In padurea mortii   In padurea mortii - Pagina 5 UtjS422Vin Dec 12 2014, 21:45

Gand:-Ultima data cand cineva a zis asta, a murit.
-Imi placi, m-ai facut sa rad.
Sus In jos
Mell Karamell

Mell Karamell


Mesaje Mesaje : 152


In padurea mortii - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: In padurea mortii   In padurea mortii - Pagina 5 UtjS422Vin Dec 12 2014, 21:49

-Mdah, asta fac de obicei. Ii fac pe oameni sa rada, dupa csre ii surprind. Multumesc ca m-ai ajutat cu glezna.
Sus In jos
spawan019

spawan019


Mesaje Mesaje : 148


In padurea mortii - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: In padurea mortii   In padurea mortii - Pagina 5 UtjS422Vin Dec 12 2014, 21:52

-Cu placere, as fii pupat, dar probabil as fii aratat ca un idiot. Ma bucur ca ti-am putut fii de folos
Se pune si citeste cartea in continuare.
Sus In jos
Continut sponsorizat





In padurea mortii - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: In padurea mortii   In padurea mortii - Pagina 5 UtjS422

Sus In jos
 
In padurea mortii
Sus 
Pagina 5 din 8Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Urmatorul
 Subiecte similare
-
» Insula Mortii
» Padurea de langa satul care e in apropierea unui lac care e la 3 km de un oras mai mare decat un sat cu 3 metrii patrati
» Orasul de langa cel care e langa padurea care e in apropierea unui lac de o adancime de 500 de metrii unde sunt multi pesti.

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: Lumea RPG :: Air Gear RPG :: Arhivă RPG :: Break the Sky RPG :: Insula Umbrelor-
Mergi direct la: